„Kitava“ su gražiu 25-erių metų jubiliejumi! 

IMG_7156 (1)

„Kitava“ su gražiu 25-erių metų jubiliejumi! 

Šiaulių universitetinės gimnazijos bendruomenė ir gimnazijos muzikos kolektyvai nuoširdžiai sveikina grupę „Kitava“ su gražiu 25-erių metų jubiliejumi! 

Džiaugiamės, kad mūsų choras POCO turėjo galimybę būti šios ypatingos šventės dalimi ir prisidėti prie jos kūrimo.

Ypatinga padėka Rasai ir Kęstučiui Stoškams – grupės „Kitava“ įkūrėjams bei mūsų gimnazijos muzikos mokytojams – už įkvėpimą, atsidavimą muzikai ir bendruomenei. 

Linkime dar daug kūrybinių metų, skambių dainų ir įkvepiančių akimirkų!