Psichologas

Pagrindinis psichologo veiklos tikslas– prevencinėmis priemonėmis stiprinti mokinių psichologinį atsparumą ir psichikos sveikatą, skatinti saugios ir palankios ugdymuisi aplinkos gimnazijoje kūrimą, aktyviai bendradarbiaujant su tėvais (globėjais, rūpintojais).padėti mokiniams, mokytojams, kitiems švietimo įstaigos darbuotojams atgauti dvasinę darną, gebėjimą gyventi ir mokytis.

Mokyklos psichologo veikla:

1. Konsultavimas: mokinio asmenybės ir ugdymosi problemų nustatymas, darbas su mokiniu taikant psichologinio konsultavimo technikas, bendradarbiavimas su tėvais (globėjais, rūpintojais) ir mokytojais;

2. Psichologinis švietimas: mokinių, tėvų (globėjų, rūpintojų), mokytojų švietimas vaiko raidos psichologijos, pedagoginės ir socialinės psichologijos klausimais;

3. Psichologinių problemų prevencija; psichologinių problemų prevencijos poreikio įvertinimas, prevencinių priemonių bei programų rengimas ir įgyvendinimas. Dėl konsultacijų galite tartis individualiai, susisiekti el. paštu jolita.glebauskiene@sugimnazija.lt arba TAMO žinute.

Kaip teigė Antoine de Saint-Exupery: “Gyventi – tai pamažu gimti. Būtų per daug patogu išsinuomoti sau gatavą sielą.” Tiesa, gyvenime susiduriame su įvairiais iššūkiais ir pamažu mokomės. Pažįstame, atrandame, prarandame. Normalu, jog šiame kelyje mums iškyla įvairių klausimų ir dvejonių. Nuostabiausia tai, kad į šį kelią galime pasikviesti žmogų, kuris paskatintų ieškoti atsakymų savyje ar tiesiog, savo buvimu šalia, palengvintų iššūkių kupiną kelionę.

Darbo laikas

Savaitės dienos Darbo laikas Pietūs