Pamokų laikas
1. 800 - 845 2. 855 - 940 3. 950 - 1035 4. 1045 - 1130 5. 1200 - 1245 6. 1255 - 1340 7. 1350 - 1435 8. 1445 - 1530 9. 1540 - 1625
Iki pirmo pusmečio pabaigos (2021-01-24) liko 58 dienos
Studijuok Šiaulių universitete
Gimnazijos daina
Šiaulių universitetinės gimnazijos himnas
Muzika - A. Vidmanto
Žodžiai - J. Giniotienės
ŠUG klipas
ŠUG klipas 2016

Gimnazijos bendruomenė


Gimnazijos valdymo struktūra

L. e. gimnazijos direktoriaus pareigas Jūratė Kaščiuškienė



El. pašto adresas - info@sugimnazija.lt

Darbo tel. - (8 41) 550 554

Kabinetas - 117




Gimnazijos direkcija

Pavardė, vardasPareigosTelefonasEl. pašto adresas
Petersonas Jonasdirektoriaus pavaduotojas ugdymui, informacinių technologijų mokytojas+370 618 42135 jonas.petersonas@sugimnazija.lt
Baziulienė Irmaneformaliojo švietimo skyriaus vedėja,I, III klasių kuratorė550 554irma.baziuliene@sugimnazija.lt
Zeringienė Laimaugdymo skyriaus vedėja, III - IV klasių kuratorė552 892laima.zeringiene@sugimnazija.lt
Karpis Vytautasūkio dalies vedėjas550 554vytautas.karpis@sugimnazija.lt


Mokytojai

Gimnazijoje dirba 43 mokytojai.

Pavardė, vardasPareigosKvalifikacijaEl. pašto adresas
Alijošienė Aurelijadailės, technologijų, braižybos mokytojametodininkėaurelija.alijosiene@sugimnazija.lt
Adomėnaitė-Butnorienė Vitašokių mokytojametodininkėvita.butnoriene@sugimnazija.lt
Baranauskienė Daliarusų k. mokytojametodininkėdalia.baranauskiene@sugimnazija.lt
Baziulienė IrmaI, III klasių kuratorėmokytojairma.baziuliene@sugimnazija.lt
Dr. Bubnys Remigijuspsichologijos mokytojasprofesoriusremigijus.bubnys@su.lt
Čekauskienė Aistėvaiko priežiūros atostogosemokytojaaiste.cekauskiene@sugimnazija.lt
Čepas Arvydasfizinio ugdymo mokytojasvyr. mokytojasarvydas.cepas@sugimnazija.lt
Čepauskienė Dianageografijos mokytojametodininkėdiana.cepauskiene@sugimnazija.lt
Daukšienė IngaI, III klasių kuratorė, profesinio orientavimo konsultantėmokytojainga.dauksiene@sugimnazija.lt
Gelžinytė-Zubrickienė Irmaanglų k. mokytojametodininkėirma.zubrickiene@sugimnazija.lt
Globys Giedriusistorijos mokytojasvyr. mokytojasgiedrius.globys@sugimnazija.lt
Graželiūnė EstaIV klasių kuratorėmokytojaesta.grazeliune@sugimnazija.lt
Janavičienė Jolantaanglų k. mokytojavyr. mokytojajolanta.janaviciene@sugimnazija.lt
Jankauskienė Linamatematikos mokytojametodininkėlina.jankauskiene@sugimnazija.lt
Jankauskienė Aldonalietuvių k., rusų k. mokytojametodininkė, vyr. mokytojaaldona.jankauskiene@sugimnazija.lt
Jankus Vacysfizikos mokytojasmetodininkasvacys.jankus@sugimnazija.lt
Jasevičienė Egidijaetikos, rusų k. mokytojametodininkė, vyr. mokytojaegidija.jaseviciene@sugimnazija.lt
Jocaitė Algidėmatematikos mokytojametodininkėalgide.jocaite@sugimnazija.lt
Jucienė Indraanglų k. mokytojametodininkėindra.juciene@sugimnazija.lt
Kratukienė Danutėtikybos mokytojaekspertė-
Ladygienė Loretachemijos, technologijų mokytojametodininkėloreta.ladygiene@sugimnazija.lt
Laurinėnienė Ingaanglų kalbos mokytojaekspertėinga.laurineniene@sugimnazija.lt
Marcišauskaitė Vidalietuvių k. mokytojaekspertėvida.marcisauskaite@sugimnazija.lt
Meškaitė Danguolėbiologijos mokytojametodininkėdanguole.meskaite@sugimnazija.lt
Narkevičiūtė Giedrėbiologijos mokytojavyr. mokytojagiedre.narkeviciute@gimnazija.su.lt
Nosamienė Kristinamatematikos, ekonomikos mokytojametodininkėkristina.nosamiene@sugimnazija.lt
Pelanskis Sauliusfizikos mokytojasvyr. mokytojassaulius.pelanskis@sugimnazija.lt
Petersonas Jonasinformacinių technologijų mokytojasmetodininkasjonas.petersonas@sugimnazija.lt
Petersonienė Loretamatematikos, informacinių technologijų mokytojametodininkėloreta.petersoniene@sugimnazija.lt
Rakštienė Ligitafizinio ugdymo mokytojametodininkėligita.rakstiene@sugimnazija.lt
Ramanauskas Antanasfizinio ugdymo mokytojasmetodininkasantanas.ramanauskas@sugimnazija.lt
Ratkevičienė Vilmavokiečių k. mokytojavyr. mokytojavilma.ratkeviciene@sugimnazija.lt
Riaukienė Loretamatematikos mokytojametodininkėloreta.riaukiene@sugimnazija.lt
Stoškus Kęstutismuzikos mokytojasekspertaskestutis.stoskus@sugimnazija.lt
Dr. Stoškuvienė Rasamuzikos mokytojaekspertėrasa.stoskuviene@sugimnazija.lt
Šarkūnaitė Daliaprancūzų k. mokytojaekspertėdalia.sarkunaite@sugimnazija.lt
Šidlauskienė Giedrėanglų k. mokytojametodininkėgiedre.sidlauskiene@sugimnazija.lt
Vaidilienė Neringalietuvių k. mokytojavyr. mokytojaneringa.vaidiliene@sugimnazija.lt
Vaivadienė Dianainformacinių technologijų mokytojaekspertėdiana.vaivadiene@sugimnazija.lt
Vasiliauskienė Gitanaistorijos mokytojametodininkėgitana.vasiliauskiene@sugimnazija.lt
Vasiliauskienė Virgilijadailės, technologijų mokytojametodininkėvirgilija.vasiliauskiene@sugimnazija.lt
Zeringienė LaimaIII - IV klasių kuratorėmokytojalaima.zeringiene@sugimnazija.lt
Zibalis Algirdastechnologijų mokytojasmetodininkasalgirdas.zibalis@sugimnazija.lt


Kiti darbuotojai

Pavardė, vardasPareigosEl. pašto adresas
Jančauskienė Redabibliotekos vedėjareda.jancauskiene@sugimnazija.lt
Fabijūnienė Redaraštinės vedėjareda.fabijuniene@sugimnazija.lt
Bronė Matuzienėvyr. buhalterėbrone.matuziene@sugimnazija.lt
Vaizgielaitė Elenainformacinių ir komunikacinių technologijų specialistė, apskaitininkėelena.vaizgielaite@sugimnazija.lt
Stuogis Gediminaskompiuterinių tinklų specialistasgediminas.stuogis@sugimnazija.lt
Lažaunikas Stasyspastatų ir statinių priežiūros darbininkas -
Tomašūnas Rimantaspastatų ir statinių priežiūros darbininkas -
Mikuckis Sigitaskiemsargis, valytojas -
Balčiūnienė Ligitabudėtoja -
Klosienė Birutėvalytoja -
Tamutienė Alvavalytoja -
Šarlauskienė Rimavalytoja -
Venslauskienė Daliavalytoja -

Mokyklos apsaugą vykdo saugos tarnyba „Šiaulių sauga“.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – Ieva Mičurova el. p. ieva.micurova@sveikatos-biuras.lt


Klasių vadovų/kuratorių sąrašas

Nr.VadovasKlasė
1Baziulienė Irma *Ia
2Baziulienė Irma *Ib
3Daukšienė Inga *Ic
4Daukšienė Inga *Id
5Nosamienė KristinaIIa
6Vaidilienė NeringaIIb
7Laurinėnienė IngaIIc
8Daukšienė Inga *IIIa
9Zeringienė Laima *IIIb
10Baziulienė Irma *IIIc
11Zeringienė Laima *IVa
12Graželiūnė Esta *IVb
13Graželiūnė Esta *IVc

* kuratoriai

Klasės

Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc, IVa, IVb, IVc, IVd, IVe.

Darbuotojų funkcijos ir specialieji reikalavimai jų pareigybėms

Apskaitininko Klasės vadovo/kuratoriaus Bibliotekos vedėjo Budėtojo Direktoriaus Direktoriaus pavaduotojo IKT specialisto Kiemsargio Kompiuterinių tinklų priežiūros specialisto Mokytojo Neformaliojo švietimo skyriaus vedėjo Pastatų ir statinių priežiūros darbininko Profesinio orientavimo konsultanto Raštinės vedėjo Socialinio pedagogo Ugdymo skyriaus vedejo Ūkio dalies vedėjo Valytojo Vyr. buhalterio

Informacija atnaujinta:
2020.03.19