Pamokų laikas
1. 800 - 845 2. 855 - 940 3. 950 - 1035 4. 1055 - 1140 5. 1200 - 1245 6. 1255 - 1340 7. 1350 - 1435 8. 1445 - 1530 9. 1540 - 1625
Iki pirmo pusmečio pabaigos liko 42 dienos
Studijuok Šiaulių universitete
Gimnazijos daina
Šiaulių universiteto gimnazijos himnas
Muzika - A. Vidmanto
Žodžiai - J. Giniotienės
ŠUG klipas
ŠUG klipas 2016

Gimnazijos bendruomenė

ŠUG mokytojai 2019-2020 m.m.


Gimnazijos valdymo struktūra

L. e. gimnazijos direktoriaus pareigas Jūratė Kaščiuškienė



El. pašto adresas -

Darbo tel. - (8 41) 550 554

Kabinetas - 117




Gimnazijos direkcija

Pavardė, vardasPareigosTelefonasEl. pašto adresas
Petersonas Jonasdirektoriaus pavaduotojas ugdymui, informacinių technologijų mokytojas552 892jonas.petersonas@sugimnazija.lt
Baziulienė Irmaneformaliojo švietimo skyriaus vedėja, IV klasių kuratorė550 554irma.baziuliene@sugimnazija.lt
Zeringienė Laimaugdymo skyriaus vedėja, III klasių kuratorė550 554laima.zeringiene@sugimnazija.lt
Karpis Vytautasūkio dalies vedėjas550 554vytautas.karpis@sugimnazija.lt


Mokytojai

Gimnazijoje dirba 46 mokytojai.

Pavardė, vardasPareigosKvalifikacijaEl. pašto adresas
Alijošienė Aurelijadailės, technologijų, braižybos mokytojametodininkėaurelija.alijosiene@gimnazija.su.lt
Adomėnaitė-Butnorienė Vitašokių mokytojametodininkėvita.butnoriene@gimnazija.su.lt
Baranauskienė Daliarusų k. mokytojametodininkėdalia.baranauskiene@gimnazija.su.lt
Baziulienė IrmaIV klasių kuratorėmokytojairma.baziuliene@sugimnazija.lt
Dr. Bubnys Remigijuspsichologijos mokytojasprofesoriusbubnys.remigijus@sugimnazija.lt
Čekauskienė Aistėvaiko priežiūros atostogosemokytojaaiste.ralyte@gimnazija.su.lt
Čepas Arvydasfizinio ugdymo mokytojasvyr. mokytojasarvydas.cepas@gimnazija.su.lt
Čepauskienė Dianageografijos mokytojametodininkėdiana.cepauskiene@gimnazija.su.lt
Daukšienė IngaIV klasių kuratorė, profesinio orientavimo konsultantėmokytojainga.dauksiene@sugimnazija.lt
Gelžinytė-Zubrickienė Irmaanglų k. mokytojametodininkėirma.gelzinyte-zubrickiene@gimnazija.su.lt
Globienė Albertaistorijos mokytojavyr. mokytojaalberta.globienegimnazija.su.lt
Globys Giedriusistorijos mokytojasvyr. mokytojasgiedrius.globys@gimnazija.su.lt
Graželiūnė EstaIII klasių kuratorėmokytojaesta.grazeliune@gimnazija.su.lt
Janavičienė Jolantaanglų k. mokytojavyr. mokytojajolanta.janaviciene@gimnazija.su.lt
Jankauskienė Linamatematikos mokytojametodininkėlina.jankauskiene@gimnazija.su.lt
Jankauskienė Aldonalietuvių k., rusų k. mokytojametodininkė, vyr. mokytojaaldona.jankauskiene@gimnazija.su.lt
Jankus Vacysfizikos mokytojasmetodininkasvacys.jankus@gimnazija.su.lt
Jasevičienė Egidijaetikos, rusų k. mokytojametodininkė, vyr. mokytojaegidija.jaseviciene@gimnazija.su.lt
Jocaitė Algidėmatematikos mokytojametodininkėalgide.jocaite@gimnazija.su.lt
Jucienė Indraanglų k. mokytojametodininkėindra.juciene@gimnazija.su.lt
Kratukienė Danutėtikybos mokytojaekspertė-
Ladygienė Loretachemijos, technologijų mokytojametodininkėloreta.ladygiene@gimnazija.su.lt
Laurinėnienė Ingaanglų kalbos mokytojaekspertėinga.laurineniene@gimnazija.su.lt
Marcišauskaitė Vidalietuvių k. mokytojaekspertėvida.marciskauskaite@gimnazija.su.lt
Meškaitė Danguolėbiologijos mokytojametodininkėdanguole.meskaite@gimnazija.su.lt
Narkevičiūtė Giedrėbiologijos mokytojavyr. mokytojagiedre.narkeviciute@gimnazija.su.lt
Nosamienė Kristinamatematikos, ekonomikos mokytojametodininkėkristina.nosamiene@gimnazija.su.lt
Pelanskis Sauliusfizikos mokytojasvyr. mokytojassaulius.pelanskis@gimnazija.su.lt
Petersonas Jonasinformacinių technologijų mokytojasmetodininkasjonas.petersonas@sugimnazija.lt
Petersonienė Loretamatematikos, informacinių technologijų mokytojametodininkėloreta.petersoniene@gimnazija.su.lt
Rakštienė Ligitafizinio ugdymo mokytojametodininkėligita.rakstiene@gimnazija.su.lt
Ramanauskas Antanasfizinio ugdymo mokytojasmetodininkasantanas.ramanauskas@gimnazija.su.lt
Ratkevičienė Vilmavokiečių k. mokytojavyr. mokytoja-
Riaukienė Loretamatematikos mokytojametodininkėloreta.riaukiene@gimnazija.su.lt
Starkus Broniusfizinio ugdymo mokytojasvyr. mokytojasbronius.starkus@gimnazija.su.lt
Stoškus Kęstutismuzikos mokytojasekspertaskestutis.stoskus@gimnazija.su.lt
Dr. Stoškuvienė Rasamuzikos mokytojaekspertėrasa.stoskuviene@gimnazija.su.lt
Streikuvienė Ritalietuvių k. mokytojametodininkėrita.streikuviene@gimnazija.su.lt
Šarkūnaitė Daliaprancūzų k. mokytojaekspertėdalia.sarkunaite@gimnazija.su.lt
Šidlauskienė Giedrėanglų k. mokytojametodininkėgiedre.sidlauskiene@gimnazija.su.lt
Vaidilienė Neringalietuvių k. mokytojavyr. mokytoja-
Vaivadienė Dianainformacinių technologijų mokytojaekspertėdiana.vaivadiene@gimnazija.su.lt
Vasiliauskienė Gitanaistorijos mokytojametodininkėgitana.vasiliauskiene@gimnazija.su.lt
Vasiliauskienė Virgilijadailės, technologijų mokytojametodininkėvirgilija.vasiliauskiene@gimnazija.su.lt
Zeringienė LaimaIII klasių kuratorėmokytojalaima.zeringiene@gimnazija.su.lt
Zibalis Algirdastechnologijų mokytojasmetodininkasalgirdas.zibalis@gimnazija.su.lt


Kiti darbuotojai

Pavardė, vardasPareigosEl. pašto adresas
Jančauskienė Redabibliotekos vedėjareda.jancauskiene@gimnazija.su.lt
Fabijūnienė Redaraštinės vedėjagimnazija@su.lt
Saponkienė Janinavyr. buhalterėgimnazija@su.lt
Vaizgielaitė Elenainformacinių ir komunikacinių technologijų specialistėgimnazija@su.lt
Stuogis Gediminasinformacinių ir komunikacinių technologijų specialistasgedstg.lg@gmail.com
Lažaunikas Stasyspastatų ir statinių priežiūros darbininkas -
Tomašūnas Rimantasstalius -
Mikuckis Sigitaskiemsargis -
Balčiūnienė Ligitabudėtoja -
Klosienė Birutėvalytoja -
Tamutienė Alvavalytoja -
Šarlauskienė Rimavalytoja -
Venslauskienė Daliavalytoja -

Mokyklos apsaugą vykdo saugos tarnyba „Šiaulių sauga“.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė – Milda Janičkina


Klasių vadovų/kuratorių sąrašas

Nr.VadovasKlasė
1Nosamienė KristinaIa
2Vaidilienė NeringaIb
3Laurinėnienė IngaIc
4Vasiliauskienė VirgilijaIIa
5Šidlauskienė GiedrėIIb
6Riaukienė LoretaIIc
7Zeringienė Laima *IIIa
8Graželiūnė Esta *IIIb
9Graželiūnė Esta *IIIc
10Baziulienė Irma *IVa
11Baziulienė Irma *IVb
12Daukšienė Inga *IVc
13Daukšienė Inga *IVd
14Daukšienė Inga *IVe

* kuratoriai

Klasės

Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc, IVa, IVb, IVc, IVd, IVe.

Darbuotojų funkcijos ir specialieji reikalavimai jų pareigybėms

Apskaitininko Auklėtojo/kuratoriaus Bibliotekos vedėjo Budėtojo Direktoriaus Direktoriaus pavaduotojo IKT specialisto Kiemsargio Kompiuterinių tinklų priežiūros specialisto Mokytojo Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėjo Pastatų ir statinių priežiūros darbininko Profesinio orientavimo konsultanto Raštinės vedėjo Socialinio pedagogo Ugdymo skyriaus vedejo Ūkio dalies vedėjo Valytojo Vyr. buhalterio
Informacija atnaujinta:
2017.11.13