4b, Širvinskas Nojus [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Ekonomika (P, K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Anglų k. (Mod., I. Gelžinytė-Zubr., I. Jucienė, I. Laurinėnienė, G. Šidlauskienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I. Jucienė Indra Laurinėnienė Inga Šidlauskienė Giedrė
106 (Laur.) #23
 
 
2)09:05
 
 
 
3/4, Dailė (+A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
 
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3)10:00
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
4, Lietuvių k. (4c, A k., A. Jankauskienė)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
 
 
 
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (4c, A k., A. Jankauskienė)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
4, Lietuvių k. (4c, A k., A. Jankauskienė)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
4, Lietuvių k. (4c, A k., A. Jankauskienė)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (Mod. A. Jankauskienė)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
4c, klasės valandėlė
Daukšienė Inga
207 (Daukš.) #23 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 4 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
4, Ekonomika (P, K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
4, Dailė (B/A k., 1 pam., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4/3, Technologijos (Taik. menas, B k., A. Zibalis)
Zibalis Algirdas
131 (Zib.) #17
 
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 2 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Fizika (B k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(8)15:00) 324 (Orlov.) #31 (9)15:55) 324 (Orlov.) #31
4/3, Technologijos (Taik. menas, B k., A. Zibalis)
Zibalis Algirdas
131 (Zib.) #17
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai