4b, Ruminas Markas [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Anglų k. (Mod., I. Gelžinytė-Zubr., I. Jucienė, I. Laurinėnienė, G. Šidlauskienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I. Jucienė Indra Laurinėnienė Inga Šidlauskienė Giedrė
106 (Laur.) #23
 
 
2)09:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
3/4, Fotografija (B k., 3c, 2 gr., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
4, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
 
 
3)10:00
 
 
 
4, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
4, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
 
 
4)11:05
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
5)12:10
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
4, Lietuvių k. (Mod., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
4b, klasės valandėlė
Daukšienė Inga
207 (Daukš.) #23 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Rusų k. (B1/B2, 1 gr., D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
4, Fotografija (B k., {1 sav. p.} A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Rusų k. (B1/B2, 1 gr., D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 5 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
4, Geografija (A k., 1 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Fizika (B k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(8)15:00) 324 (Orlov.) #31 (9)15:55) 324 (Orlov.) #31
3/4, Sp. š., Tinklinis (NF, A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai