4b, Barkauskas Jonas [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2d, Dailė / Technolog. (V. Vasil. / V. Vasil., A. Zibalis)
2d (I.Dauk.)
Vasiliauskienė Virgilija Zibalis Algirdas
130 (Vas.) #17 131 (Zib.) #17
4, Biologija (B k., 2 gr., {2 sav. p.} L. Krukonienė)
Krukonienė Laima
(1)08:10) 228 (VN) #31
 
 
 
4, Anglų k. (Mod., I. Gelžinytė-Zubr., I. Jucienė, I. Laurinėnienė, G. Šidlauskienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I. Jucienė Indra Laurinėnienė Inga Šidlauskienė Giedrė
106 (Laur.) #23
 
 
2)09:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3)10:00
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
4, Biologija (B k., 2 gr., {1 sav. p.} L. Krukonienė)
Krukonienė Laima
(4)11:05) 123 (Joc.) #31
 
 
 
4, Matematika (B k., L. Petersonienė
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
5)12:10
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4ab, I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (4b, A k., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
4, Lietuvių k. (Mod., N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
4b, klasės valandėlė
Daukšienė Inga
207 (Daukš.) #23 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Rusų k. (B1/B2, 1 gr., D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
3/4, Sp. š., Kūno diz. (B k., 3ac, 2 gr., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
4/3, Sp. š., Kūno diz. (B k., 7 gr., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
4, Rusų k. (B1/B2, 1 gr., D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
 
 
 
4/3, Technologijos (Taik. menas, B k., A. Zibalis)
Zibalis Algirdas
131 (Zib.) #17
 
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4/3, Technologijos (Taik. menas, B k., A. Zibalis)
Zibalis Algirdas
131 (Zib.) #17
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4/3, Teatras (B k., R. Stoškuvienė)
Stoškuvienė Rasa
103 (Stošk.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai