4a, Uleckaitė Liana [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4abc, 2 gr., G. Šidlauskienė)
Šidlauskienė Giedrė
208 (Šidl.) #23
4, Ekonomika (P, K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Anglų k. (Mod., I. Gelžinytė-Zubr., I. Jucienė, I. Laurinėnienė, G. Šidlauskienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I. Jucienė Indra Laurinėnienė Inga Šidlauskienė Giedrė
106 (Laur.) #23
 
 
2)09:05
 
 
 
4, Anglų k. (B2, 4abc, 2 gr., G. Šidlauskienė)
Šidlauskienė Giedrė
208 (Šidl.) #23
3/4, Fotografija (B k., 3c, 2 gr., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
4, Matematika (A k., L. Jankauskienė)
Jankauskienė Lina
120 (Jank.) #31
 
 
3)10:00
 
 
 
4, Matematika (A k., L. Jankauskienė)
Jankauskienė Lina
120 (Jank.) #31
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
4, Matematika (A k., L. Jankauskienė)
Jankauskienė Lina
120 (Jank.) #31
 
 
4)11:05
 
 
 
4a, klasės valandėlė
Daukšienė Inga
207 (Daukš.) #23 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Lietuvių k. (4a, A k., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Lietuvių k. (4a, A k., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
4, Lietuvių k. (4a, A k., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
4, Lietuvių k. (4a, A k., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
4, Lietuvių k. (Mod., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4, Informac. techn. (Mod, D. Vaivadienė)
Vaivadienė Diana
307 (Vaiv.) #17
 
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
4, Ekonomika (P, K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
4/3, Sp. š., Kūno diz. (B k., 7 gr., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
4, Informac. t. (A k., Programavimas, D.Vaivadienė)
Vaivadienė Diana
307 (Vaiv.) #17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
4/3, Fotografija (B k., {2 sav. p.} A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
4, Geografija (A k., 2 gr., D. Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
 
4, Fizika (B k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(8)15:00) 324 (Orlov.) #31 (9)15:55) 324 (Orlov.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3/4, Sp. š., Kūno diz. (NF, A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai