3b, Korosteliovaitė Julija [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3bc, 2 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3b, N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
 
 
2)09:05
 
 
 
3/4, Dailė (+A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
3, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
3, Biologija (B k., 2 gr., {1 sav. p.} L. Krukonienė)
Krukonienė Laima
(2)09:05) 123 (Joc.) #31
 
 
 
3, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3bc, 2 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
 
 
3)10:00
 
 
 
3, Etika (B k., 1 gr. {1 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3b, N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
3, klasės valandėlė. 1 gr.
Čekauskienė Aistė
216 (Čekauskienė) #31 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
3, Istorija (+A k., 3a, 1 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
301 (Skait.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3bc, 2 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
 
 
 
3, Biologija (B k., 2 gr., {2 sav. p.} L. Krukonienė)
Krukonienė Laima
(4)11:05) 228 (VN) #31
 
 
 
3, Matematika (Mod., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
3, Matematika (A k., A. Jocaitė)
Jocaitė Algidė
123 (Joc.) #31
3, Rusų k. (B1/B2, D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3bc, 2 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(5)12:10) 128 (Riauk.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Rusų k. (B1/B2, D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3bc, 2 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(6)13:10) 120 (Jank.) #31
 
 
 
3, Psichologija (P, 3bc, 2 gr., I. Lukšaitė-Samaitinė)
Lukšaitė-Samaitienė Inga
107 (Zubr.) #23
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3b, N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
3, Geografija (B k., Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
7)14:05
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3b, N. Vaidilienė)
Vaidilienė Neringa
228 (VN) #31
 
 
 
4/3, Sp. š., Kūno diz. (B k., 7 gr., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
3, Dailė (B/A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
3, Rusų k. (B1/B2, D. Baranauskienė)
Baranauskienė Dalia
310 (Bar.) #31
 
 
 
3/4, Sp. š., Kūno diz. (NF, A. Čepas)
Čepas Arvydas
Tren. s. #21
 
 
 
3, Dailė (B/A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
3, Etika (B k., 1 gr. {2 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Psichologija (P, 3bc, 2 gr., I. Lukšaitė-Samaitinė)
Lukšaitė-Samaitienė Inga
107 (Zubr.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai