3a, Ulčinas Gytis [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3a, 1 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(1)08:10) 120 (Jank.) #31
 
 
 
3, Biologija (A k., 3a, 1 gr., D. Meškaitė)
Meškaitė Danguolė
235 (Mešk.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (Mod., 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2)09:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
3)10:00
 
 
 
3, Chemija (B/A k., L. Ladygienė)
Ladygienė Loreta
232 (Lad.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
3, klasės valandėlė. 1 gr.
Čekauskienė Aistė
216 (Čekauskienė) #31 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
3, Chemija (B/A k., L. Ladygienė)
Ladygienė Loreta
232 (Lad.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (Mod., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
3, Biologija (A k., 3a, 1 gr., D. Meškaitė)
Meškaitė Danguolė
235 (Mešk.) #31
3, Etika (B k., 3 gr. {1 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
126 (Nos.) #31
 
 
 
3, Chemija (A k., L. Ladygienė)
Ladygienė Loreta
232 (Lad.) #31
 
 
 
3, Etika (B k., 2 gr. {2 sav. p.}, E. Jasevičienė)
126 (Nos.) #31
Jasevičienė Egidija
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3a, 1 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(6)13:10) 128 (Riauk.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 4 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Zubrickienė)
Gelžinytė-Zubrickienė I.
107 (Zubr.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3/4, Šokis (B k., {1 sav. p.} V. A.-Butnorienė)
Adomėnaitė-Butnorienė Vita
Aktų s. #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 5 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
3, Istorija (+A k., 3bc, 2 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3/4, Šokis (B k., {2 sav. p.} V. A.-Butnorienė)
Adomėnaitė-Butnorienė Vita
Aktų s. #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai