3a, Pranulytė Mija [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Biologija (A k., 3a, 1 gr., D. Meškaitė)
Meškaitė Danguolė
235 (Mešk.) #31
 
 
 
3/4, Sp. š., Tinklinis (B k., 5 gr., merg., L. Rakštienė)
Rakštienė Ligita
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2)09:05
 
 
 
3, Anglų k. (Mod., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
3, Matematika (A k., L. Petersonienė)
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (A k., L. Petersonienė)
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
3)10:00
 
 
 
3, Etika (B k., 1 gr. {1 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
3, Prancūzų k. (A1, L. Zeringienė)
Zeringienė Laima
136 (Zib.) #18
 
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
3, Fotografija (B k., 3ab, 1 gr., {1 sav. p.} A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (Mod., L. Petersonienė)
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
3, Matematika (A k., L. Petersonienė)
Petersonienė Loreta
306 (Pet.) #31
3, Biologija (A k., 3a, 1 gr., D. Meškaitė)
Meškaitė Danguolė
235 (Mešk.) #31
3, Psichologija (P, 3a, 1 gr., I. Lukšaitė-Samaitinė)
Lukšaitė-Samaitienė Inga
107 (Zubr.) #23
 
 
 
3, klasės valandėlė, 2 gr.
Čekauskienė Aistė
216 (Čekauskienė) #31 301 (Skait.) #31
 
 
3, Etika (B k., 2 gr. {2 sav. p.}, E. Jasevičienė)
126 (Nos.) #31
Jasevičienė Egidija
 
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
3, Fotografija (B k., 3c, 2 gr., {2 sav. p.} A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
308 (Pet.) #17
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
3, Geografija (B k., Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
7)14:05
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3/4, Sp. š., Tinklinis (B k., 4 gr., merg., L. Rakštienė)
Rakštienė Ligita
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Prancūzų k. (A1, L. Zeringienė)
Zeringienė Laima
136 (Zib.) #18
 
 
 
3, Psichologija (P, 3a, 1 gr., I. Lukšaitė-Samaitinė)
Lukšaitė-Samaitienė Inga
107 (Zubr.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai