3a, Kemeras Aironas [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3a, 1 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(1)08:10) 120 (Jank.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Lietuvių k. (Mod., 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2)09:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
3)10:00
 
 
 
3, Fizika (B/A k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(3)10:00) 227 (Jank.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
3, Fizika (+A k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(4)11:05) 227 (Jank.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Lietuvių k. (A k., 3a, 1 gr., V. Marcišauskaitė)
Marcišauskaitė Vida
230 (Marc.) #31
 
 
 
3, Matematika (Mod., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
5)12:10
 
 
 
3, Matematika (A k., K. Nosamienė)
Nosamienė Kristina
126 (Nos.) #31
 
 
 
 
 
 
3, Etika (B k., 3 gr. {1 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
126 (Nos.) #31
 
 
 
3, Fizika (B/A k., S. Pelanskis)
Pelanskis Saulius
(5)12:10) 324 (Orlov.) #31
 
 
 
4/3, Sp. š., Tinklinis (B k., 3 gr., bern., A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Istorija (B/A k., 3a, 1 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
(6)13:10) 128 (Riauk.) #31
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
3, Geografija (B k., Čepauskienė)
Čepauskienė Diana
327 (Čep.) #31
 
 
7)14:05
 
 
 
3, Anglų k. (B2, 3a, 1 gr., I. Laurinėnienė)
Laurinėnienė Inga
106 (Laur.) #23
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Dailė (B/A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
3, klasės valandėlė, 3 gr.
Čekauskienė Aistė
216 (Čekauskienė) #31 301 (Skait.) #31
 
 
 
 
8)15:00
 
 
 
3, Istorija (+A k., 3bc, 2 gr., G. Globys)
Globys Giedrius
301 (Skait.) #31
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3, Dailė (B/A k., A. Alijošienė)
Alijošienė Aurelija
201 (Alij.) #31
 
 
 
3, Etika (B k., 1 gr. {2 sav. p.}, E. Jasevičienė)
Jasevičienė Egidija
126 (Nos.) #31
 
 
 
3/4, Sp. š., Tinklinis (NF, A. Čepas)
Čepas Arvydas
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai