2d (I.Dauk.) [1]
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
 
1)08:10
 
 
 
2d, Matematika (L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.)
Riaukienė Loreta
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Lietuvių k. (A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
313 (Šark.) #21
Jankauskienė Aldona
 
 
2d, Dailė / Technolog. (V. Vasil. / V. Vasil., A. Zibalis)
2d (I.Dauk.)
Vasiliauskienė Virgilija Zibalis Algirdas
130 (Vas.) #17 131 (Zib.) #17
2d, Lietuvių k. (A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
313 (Šark.) #21
Jankauskienė Aldona
 
 
2d, Matematika (L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.)
Riaukienė Loreta
313 (Šark.) #21
 
 
 
 
2)09:05
 
 
 
2d, Etika/Tikyba (E. Jasevičienė, D. Kratukienė)
2d (I.Dauk.)
Jasevičienė Egidija
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Matematika (L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.)
Riaukienė Loreta
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Fizinis ugdymas (L. Rakštienė)
2d (I.Dauk.)
Rakštienė Ligita
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
2d, Lietuvių k. (A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
313 (Šark.) #21
Jankauskienė Aldona
 
 
 
 
3)10:00
 
 
 
2d, Anglų k. (1 u. k., I. Jucienė)
2d (I.Dauk.)
Jucienė Indra
203 (Juc.) #23
 
 
2d, Klasės valandėlė (I. Daukšienė)
2d (I.Dauk.)
Daukšienė Inga
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Anglų k. (1 u. k., I. Jucienė)
2d (I.Dauk.)
Jucienė Indra
203 (Juc.) #23
 
 
2d, Anglų k. (1 u. k., I. Jucienė)
2d (I.Dauk.)
Jucienė Indra
203 (Juc.) #23
 
 
2d, Chemija (L. Ladygienė)
2d (I.Dauk.)
Ladygienė Loreta
232 (Lad.) #31
 
 
 
 
4)11:05
 
 
 
2d, Lietuvių k. (A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
313 (Šark.) #21
Jankauskienė Aldona
 
 
2d, Muzika (R. Stoškuvienė)
2d (I.Dauk.)
Stoškuvienė Rasa
103 (Stošk.) #31
 
 
2ad=, Rusų k. \ Vok. k. (2 u. k., D. Baranauskienė, E. Jasevičienė / V. Ratkevičienė)
2a (I.Baz.) 2d (I.Dauk.)
Baranauskienė Dalia Jasevičienė Egidija Ratkevičienė Vilma
2d, Istorija (G. Globys)
2d (I.Dauk.)
Globys Giedrius
313 (Šark.) #21
 
 
2ad=, Rusų k. \ Vok. k. (2 u. k., D. Baranauskienė, E. Jasevičienė / V. Ratkevičienė)
2a (I.Baz.) 2d (I.Dauk.)
Baranauskienė Dalia Jasevičienė Egidija Ratkevičienė Vilma
 
 
5)12:10
 
 
 
2d, Fizika (D. Orlovienė)
2d (I.Dauk.)
Orlovienė Daiva
324 (Orlov.) #31
 
 
2d, Istorija (G. Globys)
2d (I.Dauk.)
Globys Giedrius
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Informac. technologijos (D. Vaivadienė)
2d (I.Dauk.)
Vaivadienė Diana
307 (Vaiv.) #17
 
 
2d, Matematika (L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.)
Riaukienė Loreta
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Geografija (D. Čepauskienė)
2d (I.Dauk.)
Čepauskienė Diana
313 (Šark.) #21
 
 
 
 
6)13:10
 
 
 
2d, Geografija (D. Čepauskienė)
2d (I.Dauk.)
Čepauskienė Diana
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Lietuvių k. (A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
313 (Šark.) #21
Jankauskienė Aldona
 
 
2d, Fizinis ugdymas (L. Rakštienė)
2d (I.Dauk.)
Rakštienė Ligita
Sporto s., 1 d., b #21 Sporto s., 2 d., m #21
 
2d, Chemija (L. Ladygienė)
2d (I.Dauk.)
Ladygienė Loreta
232 (Lad.) #31
 
 
2d, Fizika (D. Orlovienė)
2d (I.Dauk.)
Orlovienė Daiva
324 (Orlov.) #31
 
 
 
 
7)14:05
 
 
 
2d, Matematika (L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.)
Riaukienė Loreta
313 (Šark.) #21
 
 
2d, Biologija (D. Meškaitė)
2d (I.Dauk.)
Meškaitė Danguolė
235 (Mešk.) #31
 
 
2cd, Technologijos / Žmogaus sauga (V. Vasiliauskienė, A. Zibalis, I. Daukšienė)
2c (I.Dauk.) 2d (I.Dauk.)
Daukšienė Inga Vasiliauskienė Virgilija Zibalis Algirdas
2d, Lietuvių k. (Mod., A. Jankauskienė)
2d (I.Dauk.)
Jankauskienė Aldona
227 (Jank.) #31
 
 
, Matematika (Mod./kons., L. Riaukienė)
2d (I.Dauk.) 1d (I.Baz.)
Riaukienė Loreta
128 (Riauk.) #31
 
 
 
8)15:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2d, Pilietiškumo pagr. (G. Vasiliauskienė)
2d (I.Dauk.)
Gorytė Irma Vasiliauskienė Gitana
313 (Šark.) #21
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9)15:55
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 7.2 2021-12-07 12:14
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai